Lista produktów firmy: EcoVand

EcoVand

EcoVand jest idealnym połączeniem doskonałych rozwiązań wodooszczędnych i korzystnej ceny. Wszystkie słuchawki prysznicowe tej firmy cechują się dużą oszczędnością wody – maksymalny przepływ 6 litrów na minutę. Wybór słuchawek jest tak szeroki, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Firma EcoVand produkuje zarówno klasyczne słuchawki wodooszczędne, jak również oszczędne słuchawki prysznicowe z dyszą Venturiego. Technologia dyszy Venturiego pozwala na uzyskanie maksymalnych oszczędności wody pod prysznicem. Jednocześnie słuchawki prysznicowe z dyszą Venturiego mają bardzo silny strumień, co zadowoli każdego użytkownika.


Aeratory i regulatory prysznicowe firmy EcoVand cechuje prostota wykonania, a więc bezawaryjność. Proste konstrukcje aeratorów i regulatorów prysznicowych firmy EcoVand sprawiają, że cena produktów jest bardzo konkurencyjna.


Dzięki różnorodności produktów tej marki można uzyskać maksymalne oszczędności w domu. Estetyka i komfort użytkowania to najważniejsze cechy urządzeń wodooszczędnych tej firmy.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów