Lista produktów firmy: Terla FreeLime

Terla FreeLime

Aeratory i regulatory prysznicowe firmy Terla FreeLime są całkowicie odporne na kamień. Posiadają inną niż wszystkie inne aeratory konstrukcję wylotu, co bardzo ułatwia konserwację aeratora. Produkty Terla są produkowane we Włoszech i przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę wykonania. Odporność na kamień, wytrzymałość i łatwa w konserwacji konstrukcja czynią aeratory i regulatory prysznicowe firmy Terla całkowicie bezawaryjnymi na wiele lat.


Urządzenia firmy Terla mają doskonale dobrane wielkości przepływów. Na przykład model 4.5 l/min nadaje się idealnie do kuchni. Przy każdym modelu firma Terla stara się łączyć maksymalne oszczędności z komfortem. Tak samo jest z regulatorami prysznicowymi. Zaczynając od najbardziej oszczędnego modelu 4 litry na minutę, kończąc na regulatorze prysznicowym o przepływie 8 litrów na minutę (takie się stosuje przy dużych słuchawkach prysznicowych).


Dla każdego, kto zwraca uwagę na cenę  i nie chce długo wybierać aeratora,  urządzenia Terla FreeLime są najlepszym wyborem.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów