Lista produktów firmy: Oxygenics

Oxygenics

Firma Oxygenics zajmuje się produkcją słuchawek prysznicowych i akcesoriów do nich. Niewątpliwie ta amerykańska marka osiągnęła absolutne mistrzostwo w produkcji słuchawek prysznicowych. Działanie wszystkich słuchawek Oxygenics jest oparte o dyszę Venturiego. Technologia dyszy Venturiego pozwala na uzyskanie maksymalnych oszczędności wody pod prysznicem. Wewnątrz takiej słuchawki, najpierw następuje redukcja poboru wody, następnie woda przelatuje przez dyszę, gdzie zostaje znacznie podniesione ciśnienie. W efekcie z słuchawki wylatuje bardzo silny strumień kształcie stożka. Wodooszczędność produktów tej firmy jest na najwyższym poziomie.


Innowacyjność rozwiązań w słuchawkach prysznicowych firmy Oxygenics polega na dodaniu wyboru strumieni, przy użyciu technologii dyszy. Tylko jedna słuchawka firmy EcoVand daje taką możliwość, z kolei wszystkie słuchawki Oxygenics, poza modelem BodySpa, mają do wyboru przynajmniej 3 typy strumienia (w tym jeden z bardzo silny z dyszy). Dodatkowo firma Oxygenics używa opatentowanego materiału Delrin, który jest całkowicie odporny na kamień. Słuchawki prysznicowe Oxygenics nigdy się nie zakamienią.


Akcesoria oferowane przez tę firmę to klasyczny wąż prysznicowy oraz regulator przepływu. Wąż jest idealnie gładki, co ułatwia jego konserwację. Regulator przepływu można zamontować do każdej słuchawki prysznicowej dodatkowo zwiększając jej wodooszczędność. Produkty firmy Oxygenics zadowolą każdego klienta, niezależnie od jego wymagań.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów