-22%
Oszczędzacz EcoVand WC STOP
Oszczędzacz EcoVand WC STOP -

Oszczędzacz EcoVand WC STOP

Ekologiczny wybór
15,00 zł 19,00 zł
+
produkt dostępny wkrótce
Wysyłka w 24h Bezpłatna dostawa do paczkomatu od 100 zł
  • obniża zużycie wody w toalecie o 50%
  • woda przestaje lecieć po puszczeniu przycisku spłukiwania
  • aby cała woda wyleciała ze spłuczki wystarczy przytrzymać dłużej przycisk
  • najwyższa jakość

Łatwy montaż bez użycia narzędzi

Należy odkręcić przycisk ze spłuczki, podnieść pokrywę i przyczepić ciężarek do mechanizmu w środku.

Ile można na tym zaoszczędzić?

Nasi klienci potwierdzają, że po instalacji urządzeń wodooszczędnych w kuchni, łazience oraz pod prysznicem, zużycie wody zmniejszyło się o 30% - 60%. Dla 4 – osobowej rodziny, przy średnich cenach wody, to aż

820 - 1650 zł rocznie!

Skąd aż takie oszczędności? Płacisz mniej za zimną wodę, jej podgrzanie oraz odprowadzenie ścieków. To potrójne oszczędności na każdym litrze wody! Inwestycja w oszczędzacz do wc zwraca się błyskawicznie.

Ekologiczny wybór

Kupując ten produkt pomagasz chronić środowisko. Wspierasz świadome i oszczędne gospodarowanie zasobami naturalnymi. Instalacja ekologicznych urządzeń i zapobieganie marnowaniu wody w domu to dobry krok w stronę troski o naszą planetę.

Markowy produkt EcoVand

Wszystkie produkty EcoVand są testowane i udoskonalane, żeby uzyskać jak najlepsze parametry i oszczędzać wodę jednocześnie gwarantując wysoki komfort i radość użytkowania. Dzięki zastosowanym technologiom i przemyślanemu designowi produkty marki EcoVand są efektywne i ekologiczne, a korzystanie z nich jest czystą przyjemnością.

Opinie o produkcie (6)

Buch, 25-07-2019

W których miejscach w spłuczkach Cersanitu trzeba zamontować obciążniki ?

Wanda, 14-06-2019

Zdjęcie jest mocno przeskalowane, ale produkt spełnia swoje zadanie. Za każdym razem po puszczeniu przycisku, mechanizm wewnątrz spuczki natychmiast wraca na miejsce tamując spust wodu. UWAGA: ze spłuczkami podtynkowymi Geberit i TECE wystarcza po jednym obciążniku. W spłuczkach Cersanitu jest "wynalazek inżynierski". Inaczej niż u wszystkich poostałych producentów - "dzwon" uwalniający wodę składa się z dwóch części ruchomych i dwóch osobnych cięgien. W celu uzyskania prawidłowego efektu trzeba zamówić po dwa obciążniki na jedną spłuczkę Cersanitu. Przed zamówieniem trzeba sprawdzić budowę mechanizmu spustowego 1-no częścowy czy 2-u częściowy. Produkt OK ale tylko 4 gwiazdki, za sposób zabezpieczenia przed spadaniem ciężarka wewnątrz. Wieszaki są troszkę małe, a załączona tryrytka nie do końca zabezpiecza przed wyślizgnięciem wieszaka z cięgna spłuczki. Brakuje oczka - obok wieszaka/nad wieszakiem - przez które można przewlec trytytkę i mieć pewność że nigdy nie spadnie. Generalnie polecam. Muszę zamówić kolejne żeby dociążyć "wynalazki inżynierskie" rodzimego producenta.

Emeryt, 21-04-2018

po paru dniach użytkowania widoczna oszczędność

Justyna, 19-02-2018

Zawsze irytowało mnie, że tak dużo wody leci niepotrzebnie przy spłukiwaniu. Ten oszczędzacz rozwiązał problem, bardzo udany zakup

Miki, 24-09-2017

od razu widać różnicę w ilości zużywanej wody. Bardzo polecam.

Piotr, 12-05-2017

Bardzo łatwe w montażu wystarczy otworzyć tylko spłuczkę i zawiesić. Duża oszczędność wody. Zużycie wody po założeniu jest widoczna, woda leci krócej, jednak tym samym działa. A nawet jeżeli ktoś potrzebuję więcej wody zużyć nic nie stoi na przeszkodzie aby przytrzymać dłużej guzik spłuczki.

Dodaj opinię

wpisz minimum 3 znaki
Twoja ocena
zaznacz ocenę produktu
wpisz minimum 20 znaków