Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -
Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min -

Słuchawka prysznicowa EcoVand Aqua Stop 6 l/min

Ekologiczny wybórbestseller
59,00 zł
+
produkt dostępny wkrótce
Wysyłka w 24h Dostawa od 8,25 zł
  • oszczędza do 62% wody przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania
  • funkcja stop - pozwala zatrzymać przepływ wody niemal całkowicie w dowolnym momencie
  • maksymalny przepływ 6 l/min niezależnie od ciśnienia wody
  • gumowe otwory wylotowe, łatwe czyszczenie z kamienia
  • 4 rodzaje strumienia
  • wymiary: 90x80x220 mm (gł. x szer. x wys.)
  • pasuje do wszystkich węży prysznicowych; węże prysznicowe sprzedajemy osobno
  • słuchawkę można montować pod prysznicem i do wanny
  • najwyższa jakość

Jak to działa?

Za ograniczenie przepływu wody odpowiada wbudowany w słuchawkę system wyrównywania ciśnienia o-ring. Przy bardzo niskim ciśnieniu gumowy pierścień nie zakrywa otworów wylotowych. Wraz ze wzrostem ciśnienia system o-ring dynamicznie dostosowuje prześwit otworów wylotowych, powodując ograniczenie przepływu. W ten sposób, niezależnie od ciśnienia, słuchawka ograniczy zużycie wody do 6 litrów na minutę.

Otwory wylotowe słuchawki są dostosowane do niskiego przepływu, w efekcie czego uzyskujesz optymalną siłę strumienia. Oszczędzając wodę zachowujesz pełny komfort kąpieli.

16 litrów wody w ciągu minuty

Aż tyle wody zużywa zwykła słuchawka prysznicowa.

6 litrów wody w ciągu minuty

Takie zużycie uzyskasz po zamontowaniu tej słuchawki.

Ile można na tym zaoszczędzić?

Nasi klienci potwierdzają, że po instalacji urządzeń wodooszczędnych w kuchni, łazience oraz pod prysznicem, zużycie wody zmniejszyło się o 30% - 60%. Dla 4 – osobowej rodziny, przy średnich cenach wody, to aż

820 - 1650 zł rocznie!

Skąd aż takie oszczędności? Płacisz mniej za zimną wodę, jej podgrzanie oraz odprowadzenie ścieków. To potrójne oszczędności na każdym litrze wody! Inwestycja w słuchawkę prysznicową zwraca się błyskawicznie.

Ekologiczny wybór

Kupując ten produkt pomagasz chronić środowisko. Wspierasz świadome i oszczędne gospodarowanie zasobami naturalnymi. Instalacja ekologicznych urządzeń i zapobieganie marnowaniu wody w domu to dobry krok w stronę troski o naszą planetę.

4 rodzaje strumienia

Szeroki strumień deszczowy

Strumień masaż

Szeroki strumień deszczowy + masaż

Funkcja Stop

Zatrzymuje 90% przepływu wody ze słuchawki prysznicowej. Pozwala to zaoszczędzić znaczne ilości wody podczas namydlania ciała i aplikacji kosmetyków.

Markowy produkt EcoVand

Wszystkie produkty EcoVand są testowane i udoskonalane, żeby uzyskać jak najlepsze parametry i oszczędzać wodę jednocześnie gwarantując wysoki komfort i radość użytkowania. Dzięki zastosowanym technologiom i przemyślanemu designowi produkty marki EcoVand są efektywne i ekologiczne, a korzystanie z nich jest czystą przyjemnością.

Opinie o produkcie (9)

Mati, 20-02-2020

Nie mogę się nachwalić tej słuchawki - jest pod każdym względem znakomita! Według opisu przepływ maksymalny to 6 litrów na minutę, ale i tak można go jeszcze zmniejszyć (dzięki funkcji zakręcania wody). Skończyło się chlapanie na podłogę i marnotrawstwo zasobów :) A do tego przesyłka doszła ekspresowo.

TERESA HODOROWICZ, 16-12-2019

Polecam . Super wygląd i bardzo oszczędza wodę. I o to chodzi.

Zyga, 30-11-2018

Konieczność zmusiła mnie do kupna areatora do boteri w kuchni.Po zamontowaniu okazoło się że kupiłem to czego szukałem i już wiedziałem że trzeba wymienić słuchawkę w kabinie i perlator w bateri pry umywalce.Nie wiem tylko jaki będzie efekt w lecie kiedy spadnie ciśnienie wody w rurociągu/ choć w założeniach pisze że niezależnie od ciśniena w sieci . Takie urządzenia powinny być sprzedawane razem z bateriami bo to co jest montowane to badziew.

wiktorkg2, 07-05-2018

Mogłaby być trochę masywniejsza, ponieważ się lekko przekręca.

Wanda, 11-12-2017

Komfort mycia bez zmian. Kupiłam 3 słuchawki na próbę i 9 perlatorów do kranów w łazienkach i w kuchniach. Po zamontowaniu wszystkich słuchawek oraz perlatorów hihippo i wyregulowaniu przepływu przy jednoczesnym odkręceniu wszystkich kranów ciepła woda jest wszędzie, niezależne od piętra. Poprzednio po odkręceniu do 3 kranów na dolnych kondygnacjach, woda była ciepła, ale im wyżej tym chłodniejsza. Teraz wszędzie jest jednakowa, a wypływ wody ograniczony. Słuchawki dobrej jakości, komfort spłukiwania bez zmian. Sklep działa natychmiastowo. Zamówienie w piątek wieczorem a dostawa w poniedziałek do 14. Polecam.

Emon, 30-05-2017

Świetna słuchawka. Płynna regulacja zmiany strumienia wody, poręczna, nie chlapie na prawo i lewo ;-). Polecam.

Monika, 15-02-2017

Słuchawka spełnia swoje zadanie. Zużywa mniej wody. Przeliczone doświadczanie i domowy wynik to było 6.2L/min także jest super

Anna, 20-01-2017

Słuchawka spełnia zadanie - wody zużywa się wyraźnie mniej, a komfort użytkowania jest zachowany (ciśnienie jest całkiem niezłe w odróżnieniu do aeratora, który kupiłam do kompletu do umywalki). Polecam i zamierzam dokupić do reszty pryszniców w domu.

Adam, 29-09-2016

Sprzęt dobrej jakości, wszystko zgodnie z opisem. Polecam!

Dodaj opinię

wpisz minimum 3 znaki
Twoja ocena
zaznacz ocenę produktu
wpisz minimum 20 znaków