Zwroty

Produkty zakupione w naszym sklepie możesz zwrócić aż do 30 dni od chwili otrzymania przesyłki. Prawo do zwrotu przysługuje jedynie konsumentom.

Jeżeli zamówione produkty nie spełniają Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami przed rozpoczęciem procedury zwrotu. Kontaktując się z nami uzyskasz fachowe doradztwo w doborze odpowiednich produktów oraz pomoc w ich montażu. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki, bez konieczności odsyłania towaru.

Kontakt z nami:
tel.: + 48 669 144 400
e-mail: info@savinga.pl

Procedura zwrotu jest bardzo prosta. Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny formularz zwrotu towaru i odeślesz do nas towar wraz z dowodem zakupu.

Adres do zwrotów:
Savinga s.c.
ul. Bałuckiego 16
30-318 Kraków

Zwrotu środków za odesłany towar dokonamy w terminie do 14 dni od chwili otrzymania przesyłki.

Szczegółowe zasady przyjmowania zwrotów znajdziesz w regulaminie.

Wymiany

Aby wymienić zakupiony towar, dokonaj zwrotu produktu zgodnie z opisaną powyżej procedurą. Następnie złóż na stronie sklepu Savinga nowe zamówienie z towarem, który chcesz otrzymać. Zwrotu środków za odesłany towar dokonamy w terminie do 14 dni od chwili otrzymania przesyłki. Jeżeli masz dodatkowe pytania albo potrzebujesz porady zachęcamy Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego z nami.