O nas


Kim jesteśmy

W firmie Savinga stawiamy sobie za cel propagowanie skutecznych rozwiązań wodooszczędnych, które sprawdzą się w każdym domu, a także w hotelach, pensjonatach, siłowniach, zakładach pracy i wszystkich innych obiektach, w których chcemy zmniejszyć zużycie wody i obniżyć rachunki. Od ponad 10 lat pomagamy klientom indywidualnym i biznesowym w doborze najlepszych produktów oszczędzających wodę.


Misja firmy

Nasza firma narodziła się przede wszystkim z pasji do ekologii i chęci popularyzacji rozwiązań, które przynoszą korzyść zarówno ich użytkownikom, jak i środowisku. Nadal niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia wodooszczędnych urządzeń, które pomimo swoich niewielkich rozmiarów, mają ogromny wpływ na ograniczenie zużycia wody. Nasze doświadczenie pokazuje, że wprowadzając małe zmiany, jesteśmy w stanie bez żadnego wysiłku zużywać dwa razy mniej wody w każdym gospodarstwie domowym. Naszą misją jest propagowanie tej wiedzy i zapewnienie naszym klientom dostępu do najskuteczniejszych ekologicznych urządzeń. Wierzymy, że ekonomiczne, odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych jest nie tylko wyzwaniem, ale i powodem do dumy.


Nasza historia

Nasza historia rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy jeszcze pod nazwą Energooszczędność zaczęliśmy oferować produkty oszczędzające wodę ośrodkom wypoczynkowym na wybrzeżu bałtyckim. Niedługo później otworzyliśmy sklep internetowy i uruchomiliśmy sprzedaż detaliczną. Nasze produkty zaczęły cieszyć się zainteresowaniem również za granicą i od 2015 roku, już pod nazwą Savinga, prowadzimy sprzedaż w całej Europie. Nasze urządzenia zostały zamontowane w tysiącach obiektów w Polsce i na świecie – w hotelach, pensjonatach, na campingach, statkach pasażerskich, w siłowniach, zakładach produkcyjnych, w biurach, restauracjach, szpitalach i zakładach karnych.