Certyfikacja BREEAM/LEED

Produkty EcoVand oszczędzające wodę spełniające wymogi certyfikatów BREEAM i LEED dla branży budowlanej i instalacyjnej

Obecnie troska o środowisko oraz przestrzeganie norm ekologicznych to priorytet dla każdej firmy. Jeżeli poszukujesz produktów, które jednocześnie spełniają rygorystyczne kryteria certyfikatów ekologicznych i skutecznie oszczędzają wodę, to z przyjemnością przedstawiamy naszą linię produktów EcoVand.

Słuchawki prysznicowe i perlatory EcoVand gwarantują jasno określone parametry przepływu, potwierdzone badaniami i kompletną dokumentacją zgodną z wymaganiami stawianymi przez inspektorów BREEAM oraz LEED.

Po złożeniu zamówienia udostępniamy naszym klientom komplet dokumentów niezbędnych do procesu certyfikacji oraz wypełniania kart materiałowych na budowę. Wszystkie produkty marki EcoVand posiadają polski atest higieniczny wydany przez PZH, dokumenty KDWU oraz kompletne karty techniczne produktów. Umożliwia to spełnienie wymogów podanych przez inspektorów BREEAM lub LEED i szybkie wypełnienie dokumentacji budowlanej.

Wybierając produkty EcoVand, nie tylko dbasz o zmniejszenie zużycia wody, ale także zyskujesz pewność, że Twoja inwestycja jest zgodna ze standardami ekologicznymi i normami.

Przeczytaj więcej o certyfikatach BREEAM i LEED i naszych produktach: Certyfikaty BREEAM i LEED - produkty EcoVand spełniające wymogi branży budowlanej i instalacyjnej

Produkty spełniające wymogi

Perlatory spełniające kryterium 2 l/min

Perlatory spełniające kryterium 3 l/min

Perlatory spełniające kryterium 4 l/min

Perlatory spełniające kryterium 5 l/min

Słuchawki prysznicowe spełniające kryterium 6 l/min

Regulatory prysznicowe spełniające kryterium 4 l/min

Regulatory prysznicowe spełniające kryterium 6 l/min

Regulatory prysznicowe spełniające kryterium 8 l/min